Hea disain algab individuaalsusest

Meie disain ja tootearendus on unikaalne. Meie uute toodete ideed sünnivad igal aastal sadadest tuhandetest kliendikülastustest ja vestlustest nendega nende töökohtadel kogu maailmas. Me arendame, disainime ja visualiseerime need ideed 3D CAD jooniste abil arvutis ja füüsilised prototüübid 3D printeriga. Tähelepanu keskpunktis on seejuures kogu selle protsessi jooksul lõppkasutaja, kvaliteet ja keskkonnanõuded. Keskkonnajuht on protsessi kaasatud juba algusest peale ja garanteerib keskkonnasõbraliku materjalivaliku ning tootmismeetodid. Vajalikud tootmisvahendid valmivad samal ajal tootmise algusega. Kokku võib kogu protsess esimestest ideedest kuni testitud ja müügivalmis toodeteni võtta aega kuni kolm aastat. 


Martin Järte

”Me osutame suurt tähelepanu asjadele, mis meid kodus ümbritsevad. Sama peame me tegema ka töö juures, kus me veedame olulise osa oma ajast. Minu jaoks tähendab hea disain selgust ja ausust. Hea disain on inimlik. Toote funktsioonid peaks kasutaja jaoks olema ilmselged. Kui see on korras, tuleb atraktiivne välimus just nagu iseenesest. Suurim rahuldus oma tööst sünnib siis, kui me saame tagasisidet töökohtadelt, kus kasutatakse meie tooteid ja see on positiivne nii nende funktsionaalsuse kui välimuse suhtes. Kellelgi on kuskil jälle olnud meeldivam tööpäev.”

Toote- ja pakendidisainer

Ametikoht: toote- ja pakendidisainer
Töötab Rahmqvistis  alates 2006. aastast
Lemmiktooted Rahmqvistilt: The light PHOS ATL1
Samuti meeldib talle arhitektuur, kunst, ajalugu, Apple, Hay (mööbel), POC (spordikiivrid jms), Propeller (disainibüroo)


Jesper Rahmqvist

”Meie disainialast tööd juhib soov saavutada perfektne kooskõla funktsionaalsuse ja vormi vahel. Paljud keskenduvad ainult kasutusele, mis viib kokkuvõttes igavate toodeteni. Teised investeerivad liiga palju nende välimusse, mistõttu kannatab toodete funktsionaalsus. Me ei anna enne alla, kui kõik on omal kohal. Ainult siis, kui funktsionaalsus ja välimus toimivad käsi-käes, oleme me saavutanud oma eesmärgi – ajatu disaini. Kinnitus sellele, et meie mõtteviis disainist on edukas, on fakt, et meie tooted on kasutusel väga erinevatel turgudel Skandinaaviast Dubaini.”

Tegevjuht ja loovdirektor

Ametikoht: tegevjuht ja loovdirektor
Töötab Rahmqvistis  alates varasest lapsepõlvest
Lemmiktooted Rahmqvistilt: Many! Phos ATL1, sorteerimissüsteem lauale Desktop Sorter System, akustiline paneel, Eco Paper Clip, Easy Flow, mineraalpaber Mineral Paper ja siidkriit Silky Crayon.
Samuti meeldib talle Zound Industries, Apple, tema lemmikud on ajatud disainerid Charles ja Ray Eames