Rahmqvist grupp rootsis ja kogu maailmas

Eric Rahmqvist AB on rahvusvaheline ettevõte, millesse kuulub üheks kaubamärgi allüksust kokku üle 300 töötajaga. Me oleme esindatud 16 riigis ja meil on oma müügifirmad kümmes riigis. Tuhandeid tooteid meie spetsiaalselt väljatöötatud tooteportfellist esitletakse ja tarnitakse igapäevaselt rahulolevatele klientidele üle kogu maailma. See annab meile ainulaadsed teadmised töökohtadest ja toodete kasutamisest mitte ainuüksi Rootsis. Me kasutame neid teadmisi uute teenuste ja toodete väljatöötamisel. Rahmqvisti tooteid saab ainult läbi otsemüügi meie kaubamärgi esindajate kaudu. Soovite rohkem teada meie rahvusvahelisest tegevusest? Võtke meiega ühendust meiliga info@rahmqvist-estonia.ee või helistage +372 6 828 766. 


Unikaalsed tooted, Unikaalne kvaliteet

Meie tootefilosoofia on lihtne. Me pole kunagi rahul sellega, mida võib leida tavapäraste toodete hulgast. Kõik meie tooted on välja töötatud meie endi poolt ja neil on unikaalsed omadused. Me investeerime omaenda seadmetesse oma toodete valmistajate juures ja kogu tootmine toimub meie spetsifikatsioonide järgi vastavalt kvaliteedi- ja keskkonnaalastele nõuetele. Me oleme omal alal ainuke ettevõte, mis on sertifitseeritud disaini, tootmise ja arendustöö osas. See garanteerib, et meie tooted on välja töötatud just meie kliente silmas pidades. Meie kui asjatundjate kohus on olla teie kõrval. Ja just seepärast saab meie tooteid ja teenusi osta ainult nii, et me külastame teid teie töö juures. 


ETTEVÕTTE JUHTIMINE

Rahmqvisti peakontor, tootearendus ja turundus asuvad Lidingös väljaspool Stockholmi. Siin töötatakse välja tooted, teenused ja turundusmaterjalid kogu rahvusvahelise organisatsiooni jaoks. Meil on kohapealsed firmad Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Saksamaal, Sveitsis, Austrias, Suurbritannias ja Eestis. Väljaspool meie müügikontoreid on meie tooted esindatud läbi distribuutorite müügikanalite ka Hongkongis, Hiinas, Venemaal, Poolas, Ukrainas, Lõuna-Aafrikas ja Dubais.