Tere tulemast Rahmqvisti perre

Me aitame üksteist parima tulemuse saavutamise nimel. Ja see on väga oluline, kuna müügitulemused tuleb ikkagi ise saavutada. Kui oled valmis andma endast kõik, teeme ka meie kõik, et sa saavutaksid edu!

Vabad töökohad

Kas sa tahaksid töötada Rahmqvistis? Sellega ei arene sa ainult kui müügiesindaja, vaid saad ka võimaluse saada spetsialistiks, kes oma teadmistega aitab teistele luua paremaid töötingimusi. Mida paremini sa tunned oma ala ja oma tooteid, seda paremini saad sa oma kliente aidata. Ja loomulikult tasub see end ära. Just seepärast oleme me jaganud oma äri mitmeks eri kaubamärgiks, millest igaüks on spetsialiseerunud oma nišile koos oma müügiesindajatega. Meie kaubamärkide kohta saab  rohkem lugeda siit.

 

Elu müügis

„Ma olen proovinud erinevaid ameteid ja jõudnud järeldusele, et mulle meeldib töötada inimestega. Mulle meeldib ka end arendada ja seda saan ma Rahmqvisti müügiesindajana hästi teha. See on huvitav ja vastutusrikas töö, mis annab mulle võimaluse areneda nii inimese kui spetsialistina. Firma väärtused on atraktiivsed ja sellised, mida ma täielikult jagan. Rahmqvist on tolerantne, ausa ja turvalise töökeskkonnaga ettevõte. Sõltub ainult minust endast, kuidas ma hakkama saan. Selleks on vaja kindlat meelt, raudse tahet ja tugevat keskendumist oma eesmärkidele. Tere tulemast tulevikku!ˮ

Meile on müümine midagi enamat kui lihtsalt nõuanded – see on klientidele teadmiste andmine ja teenuste osutamine, ehitada nendega üles pikaaegne suhe. Niisiis on siin müügiesindajana töötamine ja ühe meie kaubamärgi esindamine hoopiski mitte kerge. Kliendis huvi ja usalduse äratamine nõuab loomulikult teadmisi, aga samuti ka loomulikku instinkti teenindamiseks ja suhete arendamiseks. On vaja palju pühendumist ja motivatsiooni, et töötada iseseisvalt.

Müügiesindajana on sul ka väga oluline roll meie toodete arendamisel. Sinu tagasiside kliendi juurest on otsustava tähtsusega, et me suudaksime luua oma unikaalsete toodete kontseptsioone.

On vaevanõudev töötada läbimüügil põhineva palga eest, eriti esimestel kuudel, enne kui on oma rutiinid paika saanud. Aga sa ei ole kunagi üksi. Seepärast annamegi me sulle kõik, et saavutada edu – isikliku treeneri, pideva enesetäiendamise Rahmqvist College'is, toetuse ja töövahendid nii meilt endilt kui ka muu vajaliku nagu abi auto liisimisel või IT probleemide puhul. Kuid kõige olulisem on ehk see, et sa töötad ainulaadsete toodete ja teenustega, mille kvaliteet on omast klassist.

Siis sõltub juba sinust endast, kuidas sa suudad oma andeid rakendada müügiesindajana ja aidata meie klientidel luua paremaid töökohti.

Me teame, et meie kontseptsioon töötab, kuna praegu on meil juba ligi 250 edukat müügiesindajat.

Juhtida ja olla juhitud

”Rahmqvistis on tähtis jääda iseendaks – meie tooted on unikaalsed ja nii on ka meie töötajad. Ma ise alustasin Rahmqvistis 1999 müügiesindajana ja praegu olen ma ärigrupi juht ning minu vastutusalaks on Põhjamaad ja uute filiaalide loomine ülejäänud Euroopas. Kõik see on olnud fantastiline ja samasugust tuge, nagu mina sain oma karjääri alguses, püüan ma nüüd anda teistele. Näide selle kohta on  Ørjan,kes alustas Rahmqvistis 2014 ja on tulnud tööstusettevõttest, ilma vähimagi ettekujutuseta müügist.”

Osa inimesi räägib vabadusest, millega kaasneb vastutus, aga meie räägime vastutusest, millega kaasneb vabadus. See tähendab, et sul on suur vastutus, mis seisneb selles, et sa pead saavutama oma müügieesmärgid, mille oled püstitanud koos oma juhiga, kuid sellega kaasneb ka üsna suur vabadus selles suhtes, kuidas sa need eesmärgid tahad saavutada – kuidas sa organiseerid oma päeva ja kuidas töötad sa läbi oma piirkonna kliendid ja kuidas arendad kliendisuhteid.

Meie kogemus näitab, et usaldus tekitab indu, pühendumist ja loomingulisust.  

Sinu treener veedab sinuga koos ühe päeva nädalas esimese kolme kuu jooksul ja te olete ka iga päev telefoni teel ühenduses. See tähendab, et teil on ainulaadne lähijuhtimissuhe koos praktika elementidega. Su treener aitab sul areneda ja motiveerib saama asjatundjaks koos oskuste ja turvatundega, tänu millele on eneseusk uute klientide leidmisel ja nendega töötamisel hoopis suurem.

Kui sa näitad üles omapoolset initsiatiivi ja sul on vajalikud isikuomadused, annavad need sulle võimaluse areneda ka juhina ja olla omakorda treeneriks uutele müügiesindajatele. Ning seejärel on  sul võimalus juba töötada ka Rahmqvist College'is. Kui su vaim on tugev, on tee su ees lahti – müügiesindajaka, müügitiimi juhiks või müügidirektoriks. Kõik see sõltub juba sinust endast. 

MEELDIV TÖÖPÄEV!

Meie arust on tähtis kasutada tervet mõistust ja püsiväärtusi – ning võtta vastutus ja näidata, et me hoolime nii keskkonnast kui üksteisest.

Loodame, et te jagate seda meie nägemust.

Me tahame, et sa tunneksid end hästi, areneksid ja naudiksid seda, mida teed

Me nii vaatame kui kuulame sind heatahtlikult ja kannustame uutele saavutustele. Meie jaoks on see võimalus aktiivseks ja mõlemapoolseks ausaks suhtlemiseks, olles avatud uutele ideedele ja mõtetele.

Hoides tasakaalu töö ja eraelu vahel, investeerime me loomulikult tervisesse, nii et nii sina kui muudki Rahmqvistis tunneks end hästi nii vaimselt kui füüsiliselt. Seepärast teemegi me nii palju koos. Näiteks võtame me koos osa Lidingö jooksust ja muudest spordiüritustest, mida me korraldame ühenduses kõigi meie ettevõtmistega.

Me õpime üksteist tundma erinevates sotsiaalsetes olukordades ja kokkusaamistel. Sellele lisaks on meie huviobjektiks orbudekodu Lõuna-Aafrikas, mis pakub kodututele lastele turvalist ümbrust suureks kasvamisel.

On tähtis leida tasakaal oma elus ja hoolida üksteisest. Siis on ülesandeid, mis meie ees seisavad, kergem lahendada. Ka meie firma suurus tagab turvalise töökoha ja rahalise stabiilsuse. Nii et kui sa otsid vaheldusrikast tööd, turvalisust ja õigeid väärtusi koos paljude võimalustega, tule meile tööle.

Rahmqvist College – meie oma kool

”Ma olin 21 ja õppisin majandust kõrgkoolis ing mul oli üsna napp müügikogemus tolmuimejate müümisel, kui ma alustasin Rahmqvistis 1994. Minust sai üsna ruttu juht ja juba kaka aastat pärast alustamist sain ma ülesandeks rajada Scanderi müügikontor Lõuna-Rootsi, võimalus, millele ma ei suutnud vastu panna. Minu ees on pidevalt uusi väljakutseid ja ma õpin iga päev midagi uut. Loomulikult tundub see mõnikord raske ja võimatu, aga on seda väärt. Ma armastan oma tööd. Praegu olen ma Rootsi, Taani ja Soome müügidirektor -  ning Rahmqvist College'i rektor.”

Me hoolime väga müügist ja arengust ning pakume oma töötajatele omaenda ärikooli. Kõik meie uued müügiesindajad saavad oma algkoolituse siin. Rahmqvist College keskendub isiklikule arengule, aga ka sügavamale arusaamisele meie äriideest, filosoofiast ja tegevusest. Punase joonena jookseb meie koolitustest läbi praktiline kogemus. Kõik meie õppejõud käivad kai se igapäevaselt platsimüüki tegemas. Neil on suured kogemused ja soliidsed teadmised tegelikkusest, mida nad on sügavalt tundma õppinud ja mida nad nüüd ka jagavad. Nii on meil tegemist ”teor-praktilise” arenguga – parima osaga nii teooriast kui praktikast. Selleks, et seda ka sinule jagada, kasutame me ainult parimaid oma töötajaid, neid, kellel on suurimad kogemused, õiged hoiakud ja vajalik müügimehe instinkt. 

Me võtame endale vastutuse keskkonna ja inimeste eest

Jätkusuutlik äri tähendab tavamõistuse kasutamist. See tähendab firma kasumlikku tegevust ja arendamist, aga ka tulevikku vaatamist. Nii lihtne see ongi. Seepärast oleme me esimene ettevõte, kellele omistati nii kvaliteedi- kui keskkonna-alased sertifikaadid vastavalt ISO9001 ja ISO14001-le juba 1996. aastal.

Eesmärgiks on loomulikult kontrollida ja arendada oma tööprotsesse ja tooteid nii, et need looksid meile rahulolevaid kliente, oma tööd nautivaid töökaaslasi ja head kasumit – tekitades keskkonnale samaaegselt nii vähe kahju kui võimalik. Selle kohta saab lähemalt lugeda siit.

Me oleme samuti uhked „Rahmqvist Foundation Centreˮ – orbudekodu üle Lõuna-Aafrikas. Selle asutas Leif Rahmqvist, nähes laste olukorda lähedalolevas linnas Alldays. Orbudekodu on koht, kus kodutud lapsed saavad suureks kasvada, katus pea kohal, söök laual, puhas joogivesi klaasis ja haridus koos raamatute, abiga koduste ülesannete tegemisel ja koolivormidega sealsamas.

Mõned lastest, keda on aidanud Rahmqvist Foundation Centre.

 

Just nii kannustame me üksteist

Motivatsioon omab meie jaoks suurt tähtsust. Seepärast peame me selgelt välja näitama, kui näeme, et kellelgi on tõesti hästi läinud, ning kiitma teda selle eest. Loomulikult pakume me ka oma abi, kui näeme, et keegi seda vajab.

See on erakordselt tähtis meie müügimeeskonnale. Müügiesindajad on sageli võistlemishimulised. Nii peetakse meie kokkusaamistest väga lugu – mitte ainult autasude saamise mõttes, vaid just töökaaslaste tähelepanu pärast, kes tegelikult teavad, mis see kõik tähendab.

Igal kolmandal aastal peetakse meie Müügiauhindade galaõhtu Euroopa tasemel, ja vahepealsetel aastatel riigisisesel tasemel. Müügiauhindade gala on meie oma „Oscarite gala”, kus me avaldame austust ja tunnustame oma edukaid kolleege. Lisaks on meil veel ka kokkusaamised oma tarnijatega ning koos loome me ühise kogemuse, mida kasutada inspireerivana oma igapäevases töös. 

Mapungubwe Game Reserve – meie oaas, kus me kogume jõudu ja energiat!

Kui ma külastasin Mapungubwe Game Reserve'i, jalutasin ma aeglaselt Breakfast Pointi poole, kus saab süüa ja ka magada, kui ainult soovid. Vaade mägedele oli imeline, sa näed peaaegu kogu Botswanat ja Limpopo jõgi lookleb rahulikult all mägede vahel, kus ujuvad krokodillid. See annab kogu eksistentsile hoopis uue mõtte. Sügavama.”

Mapungubwe Game Reserve on Rahmqvist Grupi konverentsikeskus Lõuna-Aafrika põhjaosas. Siin pakume me oma külalistele inspiratsiooni ja motivatsiooni, mida nad ei saaks kuskil mujal. Siin tunnustame me vahel neid, kes seda väärivad, laeme oma akusid, teeme plaane tulevikuks ja kogume inspiratsiooni ainulaadsest ümbrusest.